KOSMETIKA

Estetická dermatologie a péče o pleť

ESTETICKÁ DERMATOLOGIE v rámci KCK SALVE je součástí dermatologické ambulantní péče a je tak prováděna specializovanými lékaři a zdravotními sestrami. Ti zhodnotí stav Vaší pleti a doporučí Vám prostředky a možnosti pro její zlepšení tak, aby se pokusili co nejvíce přiblížit Vašim představám a přáním. Zároveň Vás seznámí se všemi riziky a poradí, jak se i nadále o pleť starat. KCK SALVE je smluvním partnerem všech zdravotních pojišťoven v České republice.

Estetická dermatologie KCK SALVE nabízí:

  • Aplikace přípravku botulotoxin – používá se k výplním drobných vrásek v obličeji, proti pocení v podpaží a plosek nohou. Aplikace botulotoxinu je téměř bezbolestná, injekce při aplikaci jen lehce pálí. Tenkou injekční jehlou zavede lékař látku do svalu. Po zákroku je pokožka mírně zarudlá a oteklá, avšak to zhruba po hodině mizí. Po zákroku doporučujeme asi čtyři hodiny si nejít lehnout a nepředklánět hlavu. Zhruba dva dny doporučujeme dodržovat klidový režim – nechodit do sauny, do solária a vyhýbat se intenzivnímu sportování. Jinak se můžete věnovat běžným činnostem. Trvání zákroku je přibližně 10 minut.
  • Chemický peeling přípravkem Neostrata – neinvazivní metoda, která slouží k projasnění a omlazení stárnoucí pleti, vyhlazení jemných vrásek, zjemnění jizev po akné a rozšířených pórů a odstranění pigmentových skvrn. Také příznivě působí na příliš mastnou pokožku. Při konzultaci s lékařem prodiskutujte vaše představy a očekávání od chemického peelingu. Pokud trpíte hlubokými jizvami po akné či například výraznými vráskami, může vám lékař doporučit jiný, pro vás efektivnější, postup. Lékař zhodnotí váš problém a stav kůže. Také vám obvykle doporučí krémy s nízkou koncentrací kyseliny glykolové, který budete pro lepší efekt chemického peelingu užívat 10–14 dní před ošetřením chemickým peelingem.
  • Elektrokoagulaci vysokofrekvenčním přístrojem Ellman – přístrojem zvaným elektrokauter lze pomocí elektrických pulzů odstranit kožní nárůstky typu fibromů (nejčastěji jako stopkaté výrůstky na krku, v podpaží a tříslech), rozšířené žilky a tzv. pavoučkové névy, hemangiomy (cévní útvary vzhledu fialových teček až plošek, nejčastěji na trupu, jejich počet se zvyšuje s věkem) a drobné bradavičky. Po ošetření vznikne na kůži stroupek, který se zhojí s minimální jizvou do 2 týdnů. Zákrok provádíme nejlépe mimo letní období, abychom zamezili vzniku nežádoucích pigmentací v okolí jizvy. Jedná se o zákrok pouze mírně bolestivý, který nevyžaduje předchozí znecitlivění.

Dále nabízíme prodej kosmetiky značek Neostrata a Bioderma

V případě potřeby využití služeb zdravotnického střediska KCK SALVE a pro Váš maximální komfort se prosím telefonicky objednejte k našemu specialistovi, abyste na své vyšetření nemuseli čekat, prostřednictvím naší recepce na: +420 603 554 298, nebo +420 224 251 052. Těšíme se na Vaši návštěvu a garantujeme Vám profesionální péči při krátkém objednacím termínu.