DERMATOLOGIE

Kožní lékařství (dermatologie) pro dospělé

DERMATOLOGICKÁ AMBULANCE v rámci KCK SALVE nabízí komplexní vysoce profesionální péči o dospělé v oblasti kožního lékařství. K návštěvě našich specialistů nepotřebujete doporučení praktického či dětského lékaře. Obrátit se na nás můžete s jakýmikoliv kožními problémy. KCK SALVE je smluvním partnerem všech zdravotních pojišťoven v České republice.

Poskytujeme zejména následující služby v oblasti kožního lékařství:

  • Ošetřování kožních chorob a onemocnění v jakémkoliv věku. Největší důraz je kladen na  problematiku léčby atopického ekzému
  • Dermatologická ambulance je zaměřena na psoriázu a ostatní chronické dermatózy dětského věku, ošetřují se zde virové bradavice, mollusca contagiosa, plísňová onemocnění (mykózy), bakteriální onemocnění (impetigo), u starších dětí projevy akné. Probíhá zde dispenzarizace (preventivní sledování) dětí s pigmentovými projevy a kožními cévními anomáliemi
  • Provádíme drobné chirurgické zákroky kožního lékařsrtví: odstranění stopkatých fibromů, seborhoických veruk (stařeckých bradavic) a aktinických keratóz (zhrubělé kůže)
  • Nabízíme diagnostiku a dispenzarizaci (sledování) pigmentových projevů na kůži
  • Vyšetření a léčbu pohlavních chorob (STD)

Nabízíme také poradenství a zákroky v estetické dermatologii

V případě potřeby využití služeb zdravotnického střediska KCK SALVE a pro Váš maximální komfort se prosím telefonicky objednejte k našemu specialistovi, abyste na své vyšetření nemuseli čekat, prostřednictvím naší recepce na: +420 603 554 298, nebo +420 224 251 052. Těšíme se na Vaši návštěvu a garantujeme Vám profesionální péči při krátkém objednacím termínu.