page-background

kos foto1

Estetická dermatologie KCK SALVE je součástí dermatovenerologické ambulance a je tak prováděna specializovanými lékaři a zdravotními sestrami. Ti zhodnotí stav Vaší pleti a doporučí Vám prostředky a možnosti pro jeho zlepšení tak, aby se pokusili co nejvíce přiblížit Vašim představám a přáním. Zároveň Vás seznámí se všemi riziky a poradí, jak se i nadále o pleť starat.

Estetická dermatologie KCK SALVE nabízí:

  • Aplikace přípravku botulotoxin – používá se k výplním drobných vrásek v obličeji, proti pocení v podpaží a plosek nohou. Aplikace botulotoxinu je téměř bezbolestná, injekce při aplikaci jen lehce pálí. Tenkou injekční jehlou zavede lékař látku do svalu. Po zákroku je pokožka mírně zarudlá a oteklá, avšak to zhruba po hodině mizí. Po zákroku doporučujeme asi čtyři hodiny si nejít lehnout a nepředklánět hlavu. Zhruba dva dny doporučujeme dodržovat klidový režim – nechodit do sauny, do solária a vyhýbat se intenzivnímu sportování. Jinak se můžete věnovat běžným činnostem. Trvání zákroku je přibližně 10 minut.
  • Chemický peeling přípravkem Neostrata - neinvazivní metoda, která slouží k projasnění a omlazení stárnoucí pleti, vyhlazení jemných vrásek, zjemnění jizev po akné a rozšířených pórů a odstranění pigmentových skvrn. Také příznivě působí na příliš mastnou pokožku. Při konzultaci s lékařem prodiskutujte vaše představy a očekávání od chemického peelingu. Pokud trpíte hlubokými jizvami po akné či například výraznými vráskami, může vám lékař doporučit jiný, pro vás efektivnější, postup. Lékař zhodnotí váš problém a stav kůže. Také vám obvykle doporučí krémy s nízkou koncentrací kyseliny glykolové, který budete pro lepší efekt chemického peelingu užívat 10–14 dní před ošetřením chemickým peelingem.
  • Elektrokoagulaci vysokofrekvenčním přístrojem Ellman - přístrojem zvaným elektrokauter lze pomocí elektrických pulzů odstranit kožní nárůstky typu fibromů (nejčastěji jako stopkaté výrůstky na krku, v podpaží a tříslech), rozšířené žilky a tzv. pavoučkové névy, hemangiomy (cévní útvary vzhledu fialových teček až plošek, nejčastěji na trupu, jejich počet se zvyšuje s věkem) a drobné bradavičky. Po ošetření vznikne na kůži stroupek, který se zhojí s minimální jizvou do 2 týdnů. Zákrok provádíme nejlépe mimo letní období, abychom zamezili vzniku nežádoucích pigmentací v okolí jizvy. Jedná se o zákrok pouze mírně bolestivý, který nevyžaduje předchozí znecitlivění.

Dále nabízíme prodej kosmetiky značek Neostrata a Bioderma.

V případě potřeby využití služeb zdravotnického střediska KCK SALVE a pro Váš maximální komfort se prosím telefonicky objednejte k našemu specialistovi, abyste na své vyšetření nemuseli čekat.

Relaxační a terapeutické masáže 

V rámci KCK SALVE nabízíme prostřednictvím spolupracující masérky as. Martiny Mimrové služby relaxačních a terapeutických masáží:

  • Těhotenská masáž /jemná masáž prováděna vleže na boku/
  • Dornova metoda a Breussova masáž /efektivní technika regenerace páteře, náprava statiky těla, pomoc při bolestech kloubů, úleva od blokád páteře, uvolnění páteře a regenerace plotének/
  • Sportovní masáž /rekondiční masáž pro sportovce i netrénované/
  • Havajská masáž /odstraňuje napětí, odbourává stres, nabije tělo i duši pozitivní energií, masáž prováděná především předloktím/
  • Čínská energetická masáž /relaxační masáž ovlivňující CNS a většinu orgánů v těle, vhodná při únavě, či bolestech způsobených ztrátou energie v určité energetické dráze - meridiánu/
  • Indická masáž hlavy /zbavuje stresu, napětí a odstraňuje migrénu, proti depresím a úzkostným stavům, zlepšuje stav pokožky hlavy/

Masáž lze objednat telefonicky přímo u masérky, kontakt: +420 724 242 587, as. Martina Mimrová